Innowacje mamy w genach

15 listopada 2017

ONCOMPASS™ SELECT S

ONCOMPASS™ Select S oferuje wybraną usługę informacyjną oraz diagnostykę molekularną.

ONCOMPASS™ Select S obejmuje:

Molekularną diagnostykę sześciu indywidualnie wybranych genów, które najczęściej mutują lub mają największe znaczenie terapeutyczne dla pacjenta.

ONCOMPASS™ Calculator działa, aby dowiedzieć się, jakie leczenie celowane ma pozytywny lub negatywny związek z indywidualnym profilem mutacji pacjenta, bazuje na ustaleniach przywoływanych publikacji. Calculator informuje, czy skuteczny lek na typ nowotworu pacjenta jest zarejestrowany lub czy jest dostępny jedynie poza zarejestrowanym zastosowaniem lub w badaniach klinicznych. Ujawnia on również który związek prawdopodobnie nie będzie skuteczny w walce z nowotworem.

Lista dostępnych europejskich badań klinicznych, które mogą pomóc pacjentowi.

Kiedy wybrać serwis ONCOMPASS™ częściowy?

Jeśli nie czujesz się na tyle dobrze, aby brać udział w badaniach klinicznych i możesz brać leki tylko w praktyce klinicznej. Jeśli próbka nowotworu jest bardzo mała możemy zalecić ci zamówienie tylko serwisu Oncompass częściowego lub jeśli zamówisz serwis Oncompass całościowy, ale próbka okaże się być odpowiednia dla badania ONCOMPASS™ Całościowy, automatycznie rozpoczniemy badanie ONCOMPASS™ częściowy.