Innowacje mamy w genach

23 listopada 2017

O firmie

Firma KPS Diagnostics Co. jest międzynarodową firmą informacji i diagnostyki molekularnej, która pomaga chorym na raka w odnalezieniu najlepszych dla nich terapii celowanych. (Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową: www.kpsdx.com).

Firma KPS posiada 10 letnie doświadczenie w farmakodiagnostyce molekularnej.
Firma KPS posiada najnowocześniejsze, odznaczone certyfikatem ISO laboratorium diagnostyczne patologii molekularnej, uznane przez zewnętrzne programy jakości Europejskiego Stowarzyszenia Patologów.

Firma KPS to aktualny lub były partner w zakresie diagnostyki i badań klinicznych oraz laboratorium referencyjne dla wiodących firm farmakologicznych Amgen, Merck, Roche oraz Astra.

Firma KPS świadczy usługi informacyjne dla funkcjonalnej oraz klinicznej interpretacji diagnostyki molekularnej, pomagając onkologom w określeniu najbardziej odpowiednich leków celowanych, w oparciu o własne opatentowane metody i stale rosnącą liczbę publikacji naukowych.

Przeszkoleni w USA i Szwajcarii naukowcy z firmy KPS opublikowali wyniki swoich badań w międzynarodowych czasopismach, takich jak Cancer Research, Journal of Clinical Oncology oraz Nature Reviews Drug Discovery.
Główne siedziby biur firmy KPS znajdują się w Heidelbergu w Niemczech oraz w Budapeszcie na Węgrzech. Firma KPS współpracuje z dystrybutorami i / lub lekarzami onkologamii w Rumunii, Czechach, Polsce, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, ale może przyjmować próbki do badania od pacjentów z całego świata.