Innowacje mamy w genach

23 listopada 2017

Oncompass

ZACZNIJ DZIAŁAĆ JUŻ DZIŚ Z SERWISEM ONCOMPASS™. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MOŻLIWYCH TERAPIACH CELOWANYCH W LECZENIU NOWOTWORÓW.

ONCOMPASS™ JEST SERWISEM INFORMACYJNYM DEDYKOWANYM DIAGNOSTYCE MOLEKULARNEJBADANIEWYBÓRLECZENIE

 

logo oncompass

ONCOMPASS™ to unikalny serwis, który dostarcza informacji pacjentom i lekarzom o dostępnych opcjach terapii celowanych na całym świecie, w oparciu o badanie mutacji genowych.

column oncompassSERWIS ONCOMPASS™ dostarcza informacji na temat mutacji genetycznych, które pojawiają się w przebiegu choroby nowotworowej. Istnieje wiele genów powodujących nowotwór, a w każdym z nich może występować od 1 do 8 mutacji. Aby dobrać najodpowiedniejszą terapię celowaną molekularnie, musimy określić jakie mutacje genowe występują w przebiegu danego nowotworu u danego pacjenta. Do przeprowadzenia badania używana jest próbka z biopsji guza, która służyła do pierwotnego postawienia diagnozy. Selekcjonowane jest DNA i na jego podstawie możliwe jest określenie około 60 mutacji genowych.SERWIS ONCOMPASS™ dostarcza informacji i wyszukuje najlepsze, aktualne i dostępne terapie celowane na świecie. W bazie serwisu ONCOMPASS™ posiadamy informacje o ponad 260 substancjach celowanych molekularnie. Sprawdzamy ich skuteczność w odniesieniu do wykonanego testu mutacji genowych pojawiających się w przebiegu Twojej choroby nowotworowej. Na podstawie uzyskanych wyników badań, odnajdujemy najbardziej skuteczne leczenie spersonalizowane.LEKARZE ONKOLODZY korzystający z informacji dostarczonych przez serwis ONCOMPASS™, mają możliwość dobrania terapii celowanej zgodnie z nowymi możliwościami leczenia spersonalizowanego, indywidulanego dla każdego pacjenta. W przebiegu Twojego leczenia (chemioterapią, radioterapią lub leczeniem chirurgicznym) serwis ONCOMPASS™ dostarcza informacji lekarzowi, a także pacjentowi gdzie dostępne są aktualnie terapie celowane w EU w oparciu o najnowszą i najbardziej aktualną wiedzę medyczną. Stale powiększająca się baza lekarzy w ponad 10 krajach dostępna jest po to, aby pomóc pacjentowi wyszukać informacje o dostępnych terapiach i nowych cząsteczkach celowanych molekularnie w danym rozpoznaniu

 

 

ONCOMPASS™ Select L

Ekskluzywna usługa diagnostyki molekularnej 58 genów i usługa informacyjna, która wykorzystuje najnowocześniejszą analizę i interpretację, aby znaleźć najbardziej odpowiednią terapię celowaną. Lista toczących się, globalnych badań klinicznych również jest częścią świadczonej usługi.

ONCOMPASS™ Select S

Usługa diagnostyki molekularnej z interpretacją dla terapii celowanych, opartych na 6 najważniejszych mutujących genach. Geny są indywidualnie wybierane dla poszczególnych pacjentów; Serwis obejmuje również listę potencjalnych badań klinicznych w Europie i na świecie.

Patient Assistance

Pomagamy Tobie i Twojemu lekarzowi uzyskać informację i dostęp do terapii celowanej, nawet jeśli jest ona dostępna tylko w międzynarodowym badaniu klinicznym.

 

Kontakt telefoniczny lub email:
ZADZWOŃ

+48 785 900 410
WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

info@via-med.pl
GOTOWY, ABY ZACZĄĆ?
PRZEKAZUJ INFORMACJE

Udzielaj się. Pomóż innym pokonać raka.